BAŞARI HİKAYELERİMİZ

S:

Kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek ve kendini geliştirebilmek fırsatıdır; Lavanden. İlk işe başladığım zamanlar çok değişik kaygılarım vardı. Bu kaygılarımı yok eden şey sponsorlarımın desteği ve Lavanden'de yıllar içinde gelişen güç ve büyük birikimidir. Zaman geçtikçe kaygılarım yok oldu. Aksine daha çok hırslandım ve Lavanden'deki takım çalışmasının desteği ile başarı hedeflerimi daha da büyüttüm, geliştirdim.

Benim için başarı bir an önce değil; yavaş yavaş, adım adım, kendimden emin bir şekilde basamakları çıkmaktır. Bu başarı basamaklarını çıkarken yanımda ailem, arkadaşlarım ve çevremin de tanıklık etmesi başka bir mutluluk vesilesidir.

Umutlu insanlara destek vermek, onları girişimci yapmak göz ardı edilmemesi gereken bir husus. İnsanların yalnız olmadıklarını, başarılı bir iş insanı olabileceklerini ve başarılarının paylaştıkça çoğalacağını gösterebilmek adına, sponsorlarıma, takım arkadaşlarıma ve Lavanden'e sonsuz teşekkürler...

M:

Günümüzde bilinçli tüketimin önemi hızla yayılırken; sağlıklı, kaliteli malzemeler ön plana çıkıyor. Lavanden ürünlerini güvenerek, keyifle tüketmeye başladık ve hepsi ailemizden tam puan aldı. 19 yaşında çalışma hayatına başladım. 2 üniversite mezunuyum. Eşim ve ben iyi gelirlere sahiptik. Ancak yoğun tempoda geçen zamanımda kızıma yeterince vakit ayıramıyordum. Ürünlerin kalitesi, Lavanden İş Fırsatının da kalitesini düşündürdü. Çalışmakta olduğum görevimden istifa ettim. Her anlamda özgürlük yakalayabileceğimiz inancıyla, bilinçli sponsorlarımız eşliğinde, işi öğrenmeye karar verdik.

Ailemizin özgürlük kapısını sonuna kadar açtık. Kızıma daha faydalı bir anneyim. Bildiğimiz ne varsa birileriyle paylaşmak, onların da hayatına dokunmak başka hiçbir yerde tadamayacağımız duygular yaşattı. Gelişimimize katkıda bulunan tüm sponsorluk hattımıza sonsuz minnet duyuyoruz. Takım arkadaşlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.