Lavanden

Yolculuğumuza 10 yıl önce kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz, cildi yenileme özelliğiyle bilinen lavanta ve türüf mantarlarından elde ettiğimiz yağlar ile başladık.

Avrupa’dan ithal ettiğimiz aktifler ile kendi has ürünlerimizi birleştirerek ürettiğimiz dermo-kozmetik ürünlerini; Türkiye'nin birçok noktasında bulunan Spa ve güzellik merkezlerine toptan satışını yapmaya başladık. Sağlıklı yaşam konusunda da hizmet veren bir yatırım firması ile kurduğumuz ortaklıkla beraber bir yandan Avrupa’nın ve Dünyanın sayılı tedarikçileri görüşerek ürün yelpazemizi geliştirmek adına görüşme ve tedarik zincirimizi geliştirirken diğer yandan geliştirdiğimiz ve çeşitlendirdiğimiz ürünlerimizi profesyonel merkezler dışında evlerde tüm kullanıcıların kendi uygulayabileceği şekilde yeniden şekillendirdik. Bunun yanında pazarlama stratejilerimizi geliştirerek kullanıcılarımızın ve iş ortaklarımızın; marka ve reklam parası ödemeden dünyaca ünlü firmalara ait ürünlerin kalitesinde ve hatta daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlarla kullanmasını sağlayan, kazançların iş ortaklarımızla paylaşıldığı; micro bayilik sistemiyle kullanıcılarımızın aynı zamanda gelir elde etmesini ve iş dünyasında kariyer yapmasını sağlayan sistemimizi hayata geçirdik.

İlk etapta en güvendiğimiz ve piyasadaki muadillerinden uzak ara ayrışan, üst düzey kullanıcı memnuniyetine sahip ürünlerimizin yani botox etkili, kırışıklık giderici ve antiaging kremlerimizi siz kullanıcı ve ortaklarımızın beğenisine sunduk. Ayrıca piyasa benzerlerinin aksine hormonal dengenizi bozmadan saç dökülmesini durduran, saç tellerini güçlendiren, dökülen saçlarınızı geri kazanmanıza yardımcı saç serumumuzu ürettik. Çok yakında Ar-GE bölümümüzün çalışmalarını sürdürdüğü yeni birçok ürünümüzü de siz değerli dostlarımızın beğenisine sunacağız. Lavanden olarak günden güne büyüyen ve gelirini kullanıcı ve ortakları ile paylaşan, paylaştıkça güçlenen bir firma haline gelmekteyiz.

Yeni yolculuğumuzda felsefemizi mutluluk üzerine kurduk. Güzelleşen insan mutlu olur mu? Tabi ki. Özgürce para kazanan ve kariyer yapan insan mutlu olur mu? Tabi ki. O zaman uzun yıllara dayalı tecrübemizle ürettiğimiz dermo-kozmetik ürünlerle sizi ve çevrenizi güzelleştiriyoruz, adil olarak tasarlanmış, kusursuz satış sistemimizle, ürettiğimiz ürünlerden elde ettiğimiz kazancı siz değerli iş ortaklarımızla paylaşıyor ve aynı zamanda sizlere kariyer fırsatları sunuyoruz.

Kısaca; Paylaşarak Güzelleşiyoruz.

Siz belki işinden, çalışma saatlerinden mutlu olmayan, çalışma saatlerini kendisinin belirleyebildiği, sevdiklerine ve kendine de vakit ayırabileceği bir işe sahip olmayı isteyen bir kişisiniz. Ya da ek iş yaparak gelirini arttırmak isteyen bir kişisiniz. Belki de kabuklarını kırmak isteyen neredeyse hiç sermayeye sahip olmadan kendi işini kurmak ve bu işte özgürce kariyer yapmak isteyen bir kişisiniz. Ya da belki de sadece yaşlanmanızı durduracak ürünlere en uygun fiyata sahip olmak isteyen bir kişisiniz. İşte tüm bu insanların ortak bir çatı altında buluştuğu Lavanden Kariyer Sistemi’ne, LAVANDEN Sağlık, Güzellik Ailesine, Kazanç Dünyasına Hoş geldiniz.