Lavanden Dünyası

LAVANDEN DÜNYASI SİZE NELER SUNAR?

YAŞLANMAYA DUR DERSİNİZ..

Lavanden ürünleri ile cildinizdeki yaşlanma belirtileri günden güne azalır ve kaybolur. Yaşlanmaya meydan okur hale gelirsiniz.

SAÇLARINIZ YENİDEN DOĞAR

Lavanden saç serumları ile saç kayıplarınız en aza iner, kaybolan saçlarınız size geri dönmeye başlar ve mevcut saçlarınız canlanır, güçlenir.

MARKAYA DEĞİL, ÜRÜNE PARA ÖDERSİNİZ

Lavanden satış sistemi reklam değil, tavsiye üzerine ve mağazasız ürün satışlarını gerçekleştiren bir organizasyondur. Lavanden maliyetlerine dolayısıyla ürün fiyatlarına reklam ve mağaza maliyetleri yansımaz, sadece ürüne para ödersiniz ve dolayısıyla pahalı ürün ile aynı hatta daha yüksek kalitedeki ürüne ekonomik fiyatlarla hem de daha önceden kullanmış ve memnun kalmış birisinin tavsiyesiyle erişirsiniz.

KARİYER VE GELİR ELDE EDERSİNİZ

Lavanden yeni nesil kazanç paylaşım modeli ile sizlere hem gelir elde etme hem de kariyer imkanı sunar. Her Lavanden bayisi Lavanden’in aynı zamanda kar ortağıdır. Aile bütçesine katkı olarak başlayan iş planınız yüksek gelirlere doğru ilerler, kendi çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği ve severek yaptığınız bir işe sahip olursunuz.

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLARSINIZ

Lavanden sisteminde elde edeceğiniz gelir sayesinde ülkeye vergi kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlarsınız.

Ayrıca Lavanden ihracatları sayesinde cari açık kapanışına katkı sağlamak da sizin elinizdedir.

SOSYAL SORUMLULUKLARINIZI YERİNE GETİRİRSİNİZ

Lavanden satış sisteminden sosyal sorumluluk projelerine pay ayrılır. Sizin sistemdeki her hareketiniz bir ihtiyaç sahibinin hayatına dokunur.