Güçlü | Farklı | Adil Kazanç Planı

İçindeki Girişimciyi Ortaya Çıkar

Sevdiğin bir işin olsun hatta o iş aynı zamanda kendinin olsun hem de çalışma saatlerini sen belirle, üzerine bir de kendi ekibin olsun..

Mümkün mü? Neden Olmasın? Bugüne Kadar Neden Olmadı?

Zamanın mı yoktu, Bütçen mi?

Lavanden sisteminde bütçeye ihtiyacın yoktur, zaman kurallarını da kendin belirlersin. Yeter ki sen içindeki girişimciyi ortaya çıkarmayı iste.. Önce kendin başla, sonra ekibini kur ve devam et.. Kariyer basamaklarını hızla tırman, tırmandıkça gelirin artsın..

Güçlü Ürünler

Lavanden; bayileri için alanında en iyi ve güçlü ürünleri üretiyor ve bu ürünlerin en kolay şekilde satışını yapıp gelir ve kariyer elde edebileceğiniz organizasyonu sunuyor.  Kaliteleri ve güçlü etkileri sayesinde; yaşlanma karşıtı ve cilt bakım ürünlerini önce size sevdiriyor, başkalarına tavsiye ettiğiniz ürünün, öncesinde kendi kullanmış olduğunuz, sevdiğiniz ve dolayısıyla inandığınız bir ürün olmasını sağlıyor.

Adil Kazanç Planı

Lavanden kazanç planının her aşaması ayrı ayrı puanlanmıştır. Her çalışmanızdan ayrı ayrı gelir elde edersiniz. Herkes kendi çalışma planını kendisi yapar ve çalıştığı kadar kazanır.

Kendi Ekibiniz

Unutmayın ekip çalışması zaman yönetiminizi kolaylaştırır ve bireysel kazancınızı daha çok arttırır. Lavanden organizasyonu size kendi ekibinizi kurma ve sevdiğiniz uyum sağlayabildiğiniz kişilerle çalışma imkanı sağlar. Siz ekibinizi, ekibiniz de sizi motive eder. Zorlukları birlikte aşar, mutlulukları birlikte paylaşırsınız.

Özgürlük

Hem gelir elde ettiniz hem de zaman.. Kısacası ekonomik özgürlüğünüzü sağladığınız gibi zamanınızı da özgürce harcayabilirsiniz.

Unutmayın

Lavanden Güzellik ve Sağlık Organizasyonunu ister ek iş, ister tek iş olarak görün, hatta iş olarak görmeyip kaliteli ürünleri en uygun fiyata sahip olmanızı sağlayan bir platform olarak görün.. size her şartta yerimiz var.. Buyursunlar..|